Prejsť na začiatok
UNIVERSITY.sk
Zdielať
sk

Vytvárame komunitu.

Podporujeme súťaživosť. Medzi jednotlivcami, fakultami ale aj celými univerzitami. Organizačne, ľudsky, materiálne ale aj finančne, sme podporili sériu projektov – športové turnaje, univerzitné behy, študentské beánie alebo rôzne menšie komunitné projekty. Nazeráme na svet pozitívne. Vyhľadávame talenty, dravosť a odhodlanie. Následne vieme ponúknuť priležitosť sa ukázať.

O úspech sa vieme podeliť - a preto časť z nášho zisku investujeme do aktivít dobrých pre komunitu, ale aj šikovných a aktívnych jednotlivcov. Vybrali sme niekoľko projektov, ktoré sme v blízkej minulosti podporili.
Denisa Kramárová

— Denisa Kramárová

CEO, University

Univerzitný beh

Výborná atmosféra, parádne počasie. Počet prihlásených športovcov 416. Elektronická online registrácia, meranie času online s výsledkovou tabuľou. O občerstvenie sa postarali naši partneri. Zoznam zapojených univerzít sa vyšplhal na 7. Počet zapojených fakúlt 13. A to všetko prierezovo z celého Slovenska – od východu až po západ. Dlžka trasy 7,5 km. Pripravili sme aj trasu pre rodiny s deťmi. Každý, kto mal doma tenisky, si mohol prísť zašportovať a zmerať si sily so svojimi rovesníkmi :).

Bol to jeden z ročníkov, ktorý bo postavený na dobrých základoch predchádzajúcich podujatí. Už predtým sme pomohli zrealizovať sériu nočných univerzitných behov.

3-2-1 štart! Ale nie:). Mali sme štartovaciu pištol. Všetkých 416 bežcov malo svoje elektronické čipy a unikátne číslo na hrudi. Od štartu nás delili sekundy. Športovci sa navzájom hecovali. Bežali deťi, rodičia ale aj profesionálni športovci. Áno, aj toto podujatie malo zmysel podporiť. Ďakujeme aj našim partnerom za dôveru!

Univerzitný beh

V poradí už tretí ročník. Počet prihlásených športovcov 256. Elektronická online registrácia a meranie času online s výsledkovou tabuľou. Ku každému podujatiu sa snažíme pristupovať profesionálne. Hľadáme tiež spôsoby, ako sa zlepšovať. 

Dali sme príležistosť študentom FMK UCM. Dostali do rúk mikrofón, mali možnosť zviditeľniť svoj moderátoský hlas :). Študenti z TRUNI dostali príležitosť sa zviditeľniť pri organizácii podujatia. Ďakujeme každému jednotlivo. Aj tento ročník sme pripravili v srdci Trnavy, v centre na Trojičnom námestí.

Medziuniverzitný futbalový turnaj

Pomáhame dlhodobo. Podporili sme aj univerzitný futbalový turnaj. Stretlo sa 10 tímov, ktoré zastupovali fakulty a univerzity z celoho Slovenska. Študenti UCM, organizátori tohto podujatia, potrebovali podporu. Pomohli sme najmä materiálne. Tí, čo stáli na miestach víťazov, dostali parádne ceny.

Chalani aj dievčatá. Obuli si kopačky a pustili sa do toho … 🙂

Related posts