Prejsť na začiatok

Tvoríme úspešný príbeh.

01.

Profesionalita

Sme tím biznis expertov a IT konzultantov z rôznych odvetví a špecializácií, s medzinárodnými skúsenosťasmi z projektov v bankovom, telekomunikačnom, poštovom ale aj vo verejnom sektore.

Flexibilná štruktúra nám umožňuje vyskladať ten správny výkonný tím podľa potrieb zákazníka a charakteru projektu

02.

Zodpovednosť

Sme zodpovední za výsledok. Našou prioritou je tvorba jednoduchých riešení, ktoré overujeme od konceptu až po prototyp. Orientujeme sa na dodanie merateľných výstupov, ktoré si vieme ľahko a presne overiť. Meranie výsledkov je základom pre ďalší rozvoj a inovácie.

The Crew

Buďte s name v kontakte a my vam ukážeme ako.

Náš tím

Denisa Kramárová

CEO, University

Andrej Kramár

Founder / Zakladateľ

Sme dobrí v týchto odvetviach

Odvetvie

Telekomunikácie 0%

Bankovníctvo 0%

Poštové služby 0%

Verejný sektor 0%

Prehľad

úspešne dodané projekty

hodnota riadených projektov

v miliónoch EUR

počet členov tímu

Skúsenosti a výsledky.

Naše projekty

Pozor na hlavu! Máme o ňu záujem.

Kariéra

Prečo University?
Skvelý tím, vzrušujúce a náročné projekty pre líderské spoločnosti, skvelé príležitosti na vzdelávanie a osobnostný rast, rýchla dráha kariéry a bezkonkurenčný plat University nie je korporácia. Sme mladá spoločnosť plná entuziazmu, v ktorej nie sú žiadne umelé bariéry medzi ľuďmi v odlišných divíziách alebo na odlišných úrovniach. V závislosti od tvojich kariérnych cieľov, skúseností a výsledkov sa budeš môcť pohybovať medzi rôznymi pozíciami a získavať tak rôznorodé pracovné skúsenosti. Pre našich zamestnancov a konzultantov ponúkame množstvo nekonvenčných benefitov. Rýchlo zistíš, že sme naozaj ako rodina a berieme vážne tvoje pracovné aj osobné preferencie.
Denisa Kramárová

— Denisa Kramárová

CEO

01.

Hľadáme skúsených profesionálov

a absolventov (nielen) IT priemyslu s preukázanými skúsenosťami, so zameraním na riešenia problémov a vynikajúcimi interpersonálnymi zručnosťami.

02.

Ponúkame dynamickú prácu

Spolupracujte s nami na širokom spektre zaujímavých projektov priamo s najväčšími biznis a finančnými organizáciami, pomôžte nám vytvárať ich strategické rozhodnutia a efektívne rozbehnúť nové biznis príložitosti.

03.

Áno, zamestnávame!

Vždy hľadáme nové mimoriadne talenty na posilnenie poradenských, IT a testovacích tímov. Daj nám o sebe vedieť. Priebežne otvárame nové pozície.

Si držiteľom certifikátov? Super!
Neváhaj a prihlás sa hneď 🙂